Turkcell Cihaz İade Bedeli!

Saadettin K. |

Turkcell operatörü tarafından yanlış tarife bilgisi verilip, hediye denilerek yollanılan Turkcell T50 telefonu tarafımıza gönderildi, daha sonra gerçek tarife bilgilerini öğrendik, cihazı iade etmeye karar verdik, cihaz iadesi için 2 hafta kuryenin gelmesini bekledik, gelen olmayınca tarafımızca anlaşmalı kargoya teslim ettik. Kargo şirketi telefonun Turkcell'e ulaştığını söyledi, 3 gün geçmesine rağmen iade bedeli internetteki fatura özeti bölümüne yansıtılmamış, müşteri hizmetlerini 2 kez aradık cihaz gözükmüyor, talebinizi ilettik diyorlar halen geri dönüş yapan olmadı, üzerinden iade bedelinin bir an önce faturama yansıtılmasını istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saadettin K.
  24 Ekim
  16:59

  turkcell in işlemleri 2 hafta oyalaması üzerine fatura kesildi ve hattımı vodafone taşıyamadım

 • 22 Ekim
  13:42

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Ekim
  12:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.