19 Temmuz 2013

Turkcell Cihaz İade Alınmıyor!

Turkcell İletişim Merkezi'nden hat ile beraber taahhütlü Dell utrabook aldım. 5 dakika sonra açtım bozuk olduğunu gördüm ve geri götürüp iade alın dedim. Servise gönderip onay almaları gerektiğini söylediler. Üç aydır servisten cevap alamadım ve değişim için aynısının ithalatını bekliyorlarmış.

Bu arada da her ay Turkcell ultrabookun taksiti ile data hattının taksitini fatura ediyor. Ödemediğim içinde cayma bedeli 2500 TL yansıtılacak diye uyarı geliyor. Defalarca iptal edin iade alın dediğim halde Turkcell İletişim Merkezi ile şirket müşteri hizmetleri oyalıyor. Distiribitör olarakta Yunanistan'da bir numara veriyorlar. Turkcell'in benim 2500 TL'me ihtiyacı varsa göndereyim.

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön