10 Şubat 2014

Turkcell Cihaz Faturasını Vermiyor!

Malatya Keskin İletişim Turkcell bayinden yaklaşık 4 yıl önce Nokia 5800, peşin ödeme ile satın aldım. Şu an benim bu telefonumun imeisi çalındı 2 hafta içerisinde kapanacak imei tekrar geri alabilmek için faturayla birlikte bayiye gitmem söylendi fakat ben faturamı kaybettim. Ben şu anda Urfada'yım ya Urfa'daki herhangi bir Turkcell bayinden ya da Malatya'da telefonu aldığım bayiden faturamı istiyorum ama alamıyorum.

Mustafa 546 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizi 10.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön