13 Şubat 2013

Turkcell Cihaz Değişimi İstiyorum!

Turkcell mağazasından almış olduğum Iphone 5 marka cihazımın, tesadüf eseri X teknoloji mağazasında karşılaştırmış olduğum Iphone 5 cihaza göre üstteki açma kapama tuşunun hatalı olduğunu farkettim.

Kendi cihazım da bu tus daha içeride ve dokunmatik tarzda çalışıyormuş ve ben bunu normal algılamışım ve mekanik olarak basma hissini alamıyordum da ayrıntılı olarak baktığımda.aldığım mağazaya gittim.4 günlük telim servise gitti.

Servis talebimde cihazımın sıfır ürünle değişim talebimi ve cihaza katiyen tornavida bile değdirilmemesi talebimi ilettim. 2300 tl ye aldığım bu bozuk ayıplı olan cihazın değişimini ve şikayetimin değerlendirilmesini, aksi takdirde hukuk yoluna gideceğimi belirtiyorum.

Şahin 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön