29 Ocak 2014

Turkcell Cihaz Değişimi İçin Bekletiyor!

29 gündür cihazın birebir değişimi için bekliyorum. Bayiyi arıyorum biz bilemeyiz bekleyin diyor. Sürekli şikayet ediyorum herhangi bir yardımda bulunulmuyor. Resmen mağdurum. Hangi büyük firma bunu yapar? Yeter artık cihazı teslim edin. Kullanılmamış cihaz hatalı çıktı tamam çıkabilir ama ben birebir değişim için 29 gün bekletilmemeliyim. Bana Turkcell'deki bayan 48 saat içinde dönüş yapılıp bilgi verilecek dedi. Üzerinden 50 saat geçti hala arayan yok. Bayiyi arıyorum ilgili arkadaş yok hasta,yemekte,dışarda diye oyalanılıyorum. Gidip bayide rezillik mi çıkarayım? Satarken harika müşterimizsiniz diyorsunuz sürekli saçma kampanya mesajı için arıyorsunuz ama iş yapmaya gelince yoksunuz.

Mutlu 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Teknik Servis Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön