Turkcell Cihaz Çok Kötü Çıktı!

Ayhan Y. |

Turkcell Maxi PRO5 marka cep telefonunu 24 vadeli taahhütlü yaklaşık 35 TL faturaya ek olarak aldım. Almaz olaydım. Ne kötü bir cihazmış çok pişmanım. Cihaz doğru düzgün çalışmıyor telefon defteri devamlı kasıyor. Okuduğum şikayetlerde ve satın aldığım TİM'den edindiğim bilgiye göre de yapacak bir şey yokmuş.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  11:43

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 27 Haziran
  11:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.