Turkcell Cihaz Arızasıyla İlgilenmediler!

Sadettin K. |

Sanayi Mah. TİM'den 18 Temmuz tarihinde fatura taahhüt ile Nokia Lumia 620 BLACK telefon aldım. Telefonu açtığımda ekranın sağ tarafında sorun çıktı ekrana basılmıyordu. Hemen bir gün sonra (19.07) TİM'e telefonu geri götürdüm. Değişim talebinde bulunmama rağmen telefonu alıp servise gönderdiler ve 1.5-2 hafta sonra aynı telefonu geri verdiler ve telefon ne açıldı ne de şarj oluyordu.

Tekrar geri götürdüm bana elektronik eşya sonuçta olabilir dediler ve beni servisle muhatap etmeye kalktılar ama ben telefonu daha kutusunda oradan aldım ve ben orayı muhatap alırım.Telefonu alın sizin olsun dedim, teşekkür ederiz dedi O. isimli elemanları.Hala bana geri dönülmedi.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadettin K.
  13 Ağustos
  16:37

  biz zaten müşteri hizmetlerine ulaşıyoruz bizi muhatap alan kimse yok bi dönüş yapılmıyo cihazımızı hala alamadık çözüm istiyoruz...

 • 13 Ağustos
  14:38

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş