12 Ekim 2015

Turkcell Cihaz Almamı Engelliyor!

Şu anda kullanmakta olduğum hattım üzerinden cihaz kampanyasında yararlanmak istedim... Fakat bundan önce kullandığım Turkcell'e taşıdığım bir hattımda sahte evrak söz konusu diyerek şimdiki hattıma bloke koyuyor ve cihaz almamı engelliyor.

Ortada sahte evrak falan yok. Tamamen asılsızdır...

1) Sahte evrak varsa ben o hattımı Turkcell'e nasıl taşıyorum?
2) Sahte evrak varsa Turkcell neden dava etmiyor?
3) ve geçişi sağlıyor hattı kullanıma açıyor.
4) Sahte evrak varsa yeni bir fatura hattı hem de cihaz kampanyalı olarak bana nasıl veriyor?

Yani olmayan bir şeyi varmış gibi mağdur ediliyorum. Müşteri hizmetleri dilekçenizi kimlik le birlikte mail atın diyor mail atıyorum.

Kürşat 1.316 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat18 Ekim 2015

    Tarafıma hala bir cevap verilmedi... .Ben hakkımı yasal yollardan arayacağım... Bana sahte evrak iftirası atıldı... Şikayet edeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön