30 Ağustos 2014

Turkcell Cihaz Alımı İle Başlayan Kabarık Faturalar.

Turkcell bayiinden aldığım cihaz ile başlayan fatura ödemeleri her ay 110 TL olarak tahsil ediliyor. Durumu ilettiğim tüm bayiilerde anlaşma süresi sonuna kadar her ay böyle devam edeceğini ve değiştiremeyeceklerini ifade ediyorlar.

Yaklaşık 56 lira tutan ödeme kadar tarife paketi adı altında benden hiç konuşmadığım halde ''telefonumu sadece acil durumlarda kullanıyorum'' iki misli para Tarife adı altında yaklaşık bir senedir alınıyor ve asla değiştirilmiyor. Ödeme tamamlandığın- da göz göre göre beni yanıltan operatörle tüm bağlantımı koparıp, hattımı taşıyacağım.

Nermin D. 614 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 02.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarifeler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi30 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön