23 Mart 2013

Turkcell Cihaz !

Öncelikle ben bir Türkcell müşterisi olarak 15 yılı aşkındır Türkcellin tüketicisi olarak böyle bir sıkıntı yaşamamıştım ve çevremdeki herkese de Türkcell kullanmaları konusunda fikir bile vermişimdir geçenlerde bir abone merkezine gittiğimde niyetim cihazımı değiştirmek ve kullanmakta olduğum Blackberry nin üst modelini klavyeli olarak almak.

Orda çalışan arkadaşların ısrar ve tavsiyeleri üzerine maxsiplus 5 almış bulundum fakat hiç memnun kalmadım geri iade etmek istememe rağmen kabul etmediler benim 4 adet Türkcell hattım var bunlardan biriside faturalı 5304582** aylık ortalama 100 buluyor geçtiği de oluyor ben sadece bu cihazı verip Blackberry inin üst modelini almak istiyorum.

Erkan 17 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler sağlanmış 23.03.2013 tarihinde müşterimize bilgi verilmiştir. Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Cihaz yenileme uygulaması ile ilgili bilgilere http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/sayfalar/kontratli-cihaz-yenileme.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön