23 Temmuz 2015

Turkcell Çifter Çifter Yansıyan Mobil Aşım Paketleri!

Defalarca olan olay. Ben Yaptım Ek ve 12 aylık 1 GB İnternet Paketlerini kullanmaktayım.
12 aylık 1 GB paketim bitince aynı anda 2 adet 100 mb mobil aşım paketi aktif hale geldi. Yani 10 MB kullandığımda ikisi de 90 MB olarak göründü. Art arda değil aynı anda aktif olan bu paketler haliyle faturama da çifter çifter yansıyor.
Ayrıca bu sabah (2 adet mobil aşım aktif durumdayken) haftalık 1gb paketi aldım ve alır almaz 3. bir mobil aşım paketi ortaya çıktı. Yani 5 TL'lik bir tutar yerine 15 TL ödemek durumunda kalacağım görünüyor.
Müşteri temsilcisi, cümlelerimi bitirmeden sürekli araya girip sorun olmadığını belirtiyor, zahmet edip kullanımları incelemiyor, konuyu ilgili ekibe iletmiyor.

Murat 139 Okunma

Cevaplar

  • Murat 24 Temmuz 2015

    Ekran görüntüleri istendi, gönderdim. Mailime dönüş olmadı.

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 24.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize önceki talepleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön