04 Şubat 2014

Turkcell Check-up Hizmetinde Yanlış Bilgi Verdi.

Turkcell check-up hizmetlerinden arandım. Çok gürültülü bir ortamda bana check-up'ın %80'nin karşılandığı geri kalanında kartımdan tahsil edileceği söylendi . Ben defalarca kartımdan işlemden faydalanırsam mı bu paranın çekileceğini sormama rağmen, adıma poliçe düzenlendiği onayı verildiğinden dolayı istememi defalarca teyit etmeme rağmen, bana şifre bedeli 99 tl ödemek zorunda olduğum ve hattıma 200 tl'lik /500 dak. konuşma tanımlandığı ve bundan da caydığım söylendi. Yıllardır Turkcell hattı kullanıyorum ve ilk defa böyle bir durum yaşıyorum.

Burcu 284 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizi 05.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön