10 Şubat 2014

Turkcell Chatline Sitesinden Gelen Mesajları Engelleyemiyor!

Turkcell gibi büyük ve kurumsal bir firmanın chatline ve benzeri sitelerin bana mesaj göndermelerini engellemeleri gerekmektedir.

Chatline bana her gün düzenli olarak mesaj göndermekte ve buna aracı olanda Turkcell.
Müşteri hizmetleri ile görüştüm ve bana bu konuda yardımcı olamayacaklarını söylediler.Bu kadar büyük bir teknolojiye sahip bir firmanın böylesine cinsel içerikli mesajların bana gönderilmesini bir şekilde engelleyebilmesi gerekir.

Konu şikayetim ile ilgili olarak bana bilgi verilmesi ve şikayetimin dikkate alınarak çözümlenmesini talep ediyorum.Eğer çözümlenmez ise 10 yıllık operatörümü değiştireceğim.

Altan 128 Okunma

Cevaplar

  • Altan 14 Şubat 2014

    Şikayetimin sonucunda sistemlerinde telefon numarası bilgisine ulaşamadıklarını ve bu tarz mesajların iş ortağı firmalar tarafından gönderilmediğini beyan ederek yapabilecekleri birşey olmadığını savcılığa başvurmamı tavsiye ettiler.Sonuç elde var kocaman sıfır...

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 11.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Reklam Mesajları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön