09 Ocak 2014

Turkcell Chatline Sitesinden Gelen Mesajları Engellemiyor!

12 yaşındaki oğluma 1,5 2 ay öncesi Turkcell hattı aldım fakat her gün 2,3 sefer rahatsız edici Chatline yazan ya da sadece bir değişik numaralardan gelen cinsel içerikli mesajları hiç kimse bir şekilde çare olup engelleme yapılmadı. O bir başka temsilciye bu bir başka temsilciye aktarıyor. Numara değişikliği talebinde bulundum makul bir ücret dediler, mesaj engelleme dediler aylık ücret keseriz dediler. Benim suçum mu bu? Ben niye ücret ödüyorum anlamadım. Önceki hat sahibinin olabilir dediler. Müşteriyle ilişiği kesilmeden neden bu hatlar satılıyor ve hat alırken 44 tl ödedim numara değiştirmeye+20 tl, mesaj engellemeye aylık 2,3 tl istiyorsunuz neden kimse derdime çare olmadı.

Ercan 311 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizi 13.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön