29 Aralık 2014

Turkcell Cezanın Cezası!

Benim Turkcell Ankara Optimum şubesi ile sıkıntılarım bitmiyor. Bu şubesi yanlış bilgilerle 3 defa başıma sıkıntı açtı. İlk iki sorunum da müşteri hizmetleri yardımcı oldu. Ben yurt dışında yaşayıp yılda 1-2 ay Türkiye'ye gelirim, ne zaman gelsem 1 aylık abonelik yaparım ya da iptali mümkün olan bir abonelik yaparım. Yurt dışı durumumu da mutlaka anlatırım. Nasıl unutabilirim ki?

Nasıl olduysa Turkcell şubesi beni yıllık abone yapmış, sonuç olarak her ay evime 46 lira fatura geliyor. Turkcell müşteri hizmetleri iptal edebileceğimi fakat iptal edince 113 lira ceza ödeyeceğimi ilettiler ve iptalden sonra her ay 46 TL'yerine 51 TL ödeyecekmişim. Mantık da son nokta! Teşekkürler Turkcell!

Omer 120 Okunma

Cevaplar

  • Omer29 Aralık 2014

    Sayın Turkcell yetkilisi Bana nasıl ulaşmaya çalıştınız? Belirtilen irtibat numarası açık. Tüm gün açıktı. Ben zaten size müşteri hizmetleri ile ilgili konuşmamın sonucu yazıyorum. Burdan yazdığınız standard cevaplar neyi çözmeye yönelik. Burdan verdiğiniz cevap, yukarda bahsettiğimden daha büyük saçmalık.

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2014

    2912526 nolu şikayette belirtilen irtibat numarasından müşterimize ulaşamadık. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön