Turkcell Cezalı Fatura!

Mahmut Ç. |

Abone olduğum Turkcell iletişim kurumunda daha önceki hattımın bir başka firma bir hata sonucu iptal ettiğinden, yeni bir hat daha aldım. 1 hafta kullandıktan sonra iptal olan hattımı yeni abone gibi ödeme yaparak satın aldım. Turkcell müşteri temsilcilerini arayarak ilk almış olduğum hattımın tüm kullanım ve abonelik hizmetleri ile bu hattıma transfer edebilir miyim dedim. tabii ki hiçbir mahsuru yok. sonunda ceza gibi mueyyide olur mu asla dediler. Ama sonunda 78tl cezalı fatura tebliğ ettiler, bir süre sonra kapattığım hattımı yeniden aktif hale getirmek istediğimde 45tl açma bedeli talep ettiler, tarafıma ait olan tüm vergilerini verdiğim ve yasal hat sahibi olduğum halde ne hakla ücret talep eder?

Etiketler :

Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut Ç.
  21 Mart
  12:34

  Türkcell müşteri hizmetlerinden tarafım aranarak aman biçbir eylem ve şikayette bulanmayın en kısa sürede size tekrar dönüş yapacağım dendi ama 1 hafta geçti arayan yok.?

 • 13 Mart
  14:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.