06 Eylül 2013

Turkcell Cepte Soruya Katılım Ücreti Kesmiş!

Dün gece 01:35'de hesabımdan 3, 5 TL cepte soru servisine vermiş olduğum cevaptan dolayı kesilmiştir. Ancak okuyan herkese bildirmek isterim ki hattıma ne bir soru gelmiş ne de ben herhangi bir cevap yazmışımdır. Üstelik online işlemler menüsünde şikayetimi belirtirken yazışma tek taraflı olarak kapatılmıştır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri de hiçbir şekilde yardımcı olmamıştır (her nedense istediği zaman istediği bilgiyi görebilen sistem bana herhangi bir mesaj gelip gelmediğini ve benim cevap verip vermediğimi bulamamıştır )40 milyona yakın müşterisi olan bir firmanın yaptığına bakın. Her 5 kullanıcısından birine yapsa aynı şeyi 28 milyon TL para eder.

Mehmet 109 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Aralık 2013

    Uzun bir zaman sonra siteye giriş yapmışken belirtmek isterimki yukarıdaki şikayetle ilgili türkcell bana dönüş yapmış ve almış oldukları haksız parayı hattıma geri yükleme talebinde bulunmuştur ancak tarafımca kabul görmemiştir bu talep..

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Cepte Soru Servisi hakkkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön