30 Haziran 2016

Turkcell Cepaçık Servisi İptal Olmuyor!

Geçen gün telefonda bir arkadaşıma arama yaptığım sırada, telefonu kapalı durumda olunca kaza ile farkında olmadan gelen bir onay sonrası Cep Açık servisine üye olmuş oldum.

Servis ile ilgili gelen SMS'te verilen iptal prosedürü için SMS ile gerekli işlemi gerçekleştirdim ve talebiniz değerlendirmeye alınmıştır şeklinde SMS cevabı geldi, fakat servis hala iptal olmadı.

Servis iptal olmaz ve bu yüzden hattımdan ilerleyen tarihlerde kesinti yapılırsa, BTK'ya şikayette bulunacağım.

Murat 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 04.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Cep Açık servis iptali için yardımcı olunmuştur. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön