Turkcell Cep Telefonu İadesinin Alınmaması!

berkayerusta |

3 gün önce Sony Eurasia g4 markalı cep telefonu satın aldım, telefonu açıp incelediğimde beğenmedim ve tüketici hakkım olan 7 gün içerisinde iade hakkını kullanmak üzere bugün Capitol mağazasına gittim telefonumda herhangi en ufak bir çizik veya kusur bile olmamasına rağmen sırf kutu üzerindeki barkodu açıldığı için iade alınamayacağı cevabını aldım, itiraz ettiğimde mağaza yetkilisi bizi bağlamıyor Sony Eurasia ile görüşün diye cevap veriyor. Telefonu satarken telefonu müşteriye överken parasını alırken sizi bağlıyor sattıktan sonra problem olunca mı bağlamıyor acaba? Telefonumun iadesini talep ediyorum ve gerekirse eğer bunun içinde yasal tüm haklarımı kullanarak tüketici mahkemesine vereceğim sizleri.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • berkayerusta
  08 Ekim
  10:26

  Sayın yetkili,
  ürünü satın aldığım mağazaya iade için zaten gittim ama oradaki yetkiliden bizi bağlamaz diye cevap aldım şimdi sizde bizimle ilgili değil diyorsunuz ürünü satarken herkesi her şey bağlıyor ama sattıktan sonra bir sorun çıkınca kimseyi hiçbir şey bağlamıyor verdiğiniz 532 numaralı müşteri hizmetlerine de defalarca kayıt bıraktım sosyal medya üzerinden de yazdım ama hiçbirinden bir sonuç alamadım hata bizde 10 seneden fazla sizin müşteriniz olarak kaldık ve size sadık kalan müşterinizin memnuniyetini düşüneceğinizi zannettik!

 • 07 Ekim
  09:51

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 05 Ekim
  10:53

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.