14 Şubat 2013

Turkcell Cep İnternet Ücreti!

2012 yılının temmuz ağustos aylarında müşteri hizmetlerini arayarak internet kullanımını kapattırmış olmama rağmen faturamın yüksekliğinden dolayı tekrar aradığımda öğrendim ki internetimin 7 aydır kapanmadığını ve faturama ücretin yansıdığını öğrendim.6-7 aydır(19.90 tl) fazladan kullanmadığım internet ücreti ödemişim.

Kapattırdığımı söyledim bana dendi ki cep telefonunun internet ayarlarını kapattırmışım internet paketini kapattırmamışım.(interneti kapatın demek cep telefonunun ayarlarını kapatın demek mi oluyor ki, ben ücretini ödeyeceğim 7 ay ama internete hiç girmeyeceğim.) Görüşmeler kayıt altına alınıyor madem dinlensin ödediğim ücretler iade edilsin istiyorum.

Orhan 61 Okunma

Cevaplar

  • Orhan14 Şubat 2013

    Arayabileceğim telefon numaralarını hatırlattığınız için öncelikle teşekkür ederim ama onları zaten aradım.BÜYÜK bir firma/kurum olduğunuzu sanırım unutmuşlar görevli arkadaşlar.müşteri kendi hattından sorumludur dendi bana evet öyledir bende sorumluluğumu bildiğim için 532 yi 6-7 ay önce arayıp internetimin kapatılmasını istemiştim FAKAT karşımdaki sanırım internet deyince cep tlf.numun ayarlarının kapatılmasını istemişim gibi (bunu kendim yapamazmışım gibi!) ayarları değiştirerek girmemi engellemiş.kalite standartları nedeniyle konuşmalar kayıt altına alınıyordu kayıtlar dinlensin o zaman ....ben ücretini ödediğim internete neden girmeyeyim ki?ücretimin geri iadesini istiyorum o kadar.ayın 19-20 sine kadar olumlu cevap gelmezse (hakem heyetine de baş vuracağım cuma günü bu konuda ) üzerime kayıtlı olan bu hattı ve 2 faturasız hat ve WINN ı iptal ettireceğim.İlgi ve alakanıza teşekkür ederim iyi geceler....

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön