24 Ocak 2014

Turkcell Cep Açık Uygulaması Mesajları Rahatsız Ediyor!

'Cep Açık' adlı uygulama yüzünden son 3 gündür 30'a yakın mesaj aldım ve işin ilginç tarafı ben bu uygulamayı kullanmıyorum. Bu uygulamayı kullanan ve rehberimde olan kişiye cep telefonumun açık olduğu bilgisi giderken bana da mesaj geliyor. Turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bana yardımcı olamayacaklarını bu mesajların iptal edilemeyeceği söylendi. Artık taciz boyutuna ulaşan bu mesajların iptal edilmesini istiyorum.

Cihan 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizi 27.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön