Turkcell Çekmiyor!

Sinan E. |

Daha önce şikayetimiz dikkate alınmış gibi cevap yazdınız ama hala bir değişiklik yok. Benim sizden isteğim taahhüt ettiğiniz hız ve çekim gücünü yerine getiremiyorsanız ben başka bir operatöre geçmeye hazırım. Sözleşmeye uymayan ben değil siz olduğunuzdan benden hiçbir fark almadan tek taraflı taahhüdü iptal etmeniz. Ve İstanbul gibi bir şehirde çekmeme konusuna çare bulmanız. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır. Hiçbir zaman iyi mal iyi para değilmiş. Ben verdiğim paranın yarısına zaten daha iyi bir hizmet alıyordum. Çekmiyor bağlanmıyor 4 gb internetimi kullanamadıktan sonra 14 gb olsa ne olur.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  09:53

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Ocak
  10:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.