Turkcell Çekmiyor!

Gözde G. |

Kaç kere aradım kaç tane şikayet oluşturdum kaç kere geri döneceğiz denildi artık ben bile hatırlamıyorum. İstanbul'da Turkcell çekmiyor evet bir de İstanbul'da diğer yerleri siz düşünün! Hem bu kadar fatura ödüyoruz ne internet, ne dakika, ne başka bir şey çekmediği için kullanamıyoruz ki! Bildiğiniz servis yok gösteriyor çoğu yerde çekiyor gözükürken aranamıyorsunuz çekmiyor sonuç? Ben 2 senedir uğraşıyorum çare yok! Sabrımın sonlarındayım.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  15:04

  Müşterimizi 20.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Aralık
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.