Turkcell Çekmiyor!

Onur A. |

Trabzon'un göbeğinde oturuyorum fakat Turkcell kalitesiyle övündükleri GSM operatörü çekmiyor. Buna derhal bir son verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur A.
  22 Kasım
  09:47

  ya şu saçmalığa bakarmısınız.Çözüm olarak kendi adreslerinden şikayet bildirmemi istiyorlar.yani burada insanların bilinçlenmesini istemiyorlar.şeffaflıktan kaçıyorlar.kendi sayfalarında şikayet oluşturabilmek için saçma sapan sorular soruyorlar.benim sorunum kapsama alanı yani hattım çekmiyor.ne internet ' i nede çağrı özelliğini kullanamıyorum.ama her ay TL karşılığı tarifemi yeniliyor.sayfada benden istenenlere bakarmısınız; sorununuzu tarif ediniz. İnternet bağlantı problemini işaretliyorum,bir soru daha hangi tarihte ve hangi saatte diye sorular çıkıyor karşıma.ve bunlar zorunlu alan.bu nedir ya.kendi sayfalarından bile şikayet oluşturamayalım diye ellerinden geleni yapıyorlar.

 • 20 Kasım
  17:47

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Onur A.
  19 Kasım
  14:12

  4 gün geçmesine rağmen hala dönüş olmamıştır.

 • 15 Kasım
  11:33

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.