26 Ağustos 2013

Turkcell Çekmiyor!

İstanbul Gazi Osman Paşa Bağlarbaşı Mahallesi Kavaklıdere Sokak'ta oturuyorum. Ben ailem ve bina hatta mahalle sakinleri olarak hepimiz bu durumdan şikayetçiyiz. Turkcell çekmiyor! Mahalle içerisindeyken hiçbir sıkıntı yok ancak dairelerimize girdiğimizde ulaşılamaz hale geliyoruz.

Binlerce reklam yapılıyor Turkcell her yerde çekiyor vb. fakat İstanbul'un en kalabalık olan semtinde Gazi Osman Paşa'da Turkcell çekmiyor. Örneğin şu an bilgisayarımın başında bu şikayeti yazıyorum telefonumdan bir ekran görüntüsü alıp konuya ekleyeceğim durumu siz anlayın.
"Yalnızca Acil Aramalar"

Ümitcan 41 Okunma

Cevaplar

  • Ümitcan 25 Kasım 2013

    Şikayetim üzerinden 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir işlem yapılamadı. Bu durum doğrultusunda diğer mobil operatörlere geçmeye karar verdim. Turkcell'i bu durum nedeniyle kınıyorum ve yapmış olduğu reklamların da gereksizliğinin farkına varmalarını arzuluyorum.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön