27 Ağustos 2015

Turkcell Çekmeyen Vınn Hakkında!

M2358537 no.lu şikayetin devamı sayın Turkcell yetkilileri

Bu mail adresinize yapılan bildirimin cevabı!
Müşteri. Hizmetleri @ turkcell.com.tr Sayın Müşterimiz, bu kanaldan hizmet veremiyoruz. Taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri (tim), 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerine iletebilir, detaylara https://www.turkcell.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.
Bu numaranızı aramam için Turkcell hat sahibi olmam lazım arayamıyorum!
532
bunun içinde Turkcell numaram ile Turkcell sitesine üye olup giriş yapmam lazım www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var

size nasıl ulaşabilirim? Ulaşma sebebim çekemeyen vınn için kullanmadan ödettiğiniz faturalar ve cayma bedeli.

Erdem 1.308 Okunma

Cevaplar

 • Erdem 01 Eylül 2015

  01 Eylül 2015 Turkcell müşteri hizmetleri geri dönüş yaparak bilgi aldılar 48 saatlik inceleme başlattılar geri dönüşten dolayı teşekkür ediyorum 48 saatlik problem çözme süresi başladı hadi hayırlısı.

 • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2015

  Müşterimiz ile 01.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz evrak göndereceği durumlarda [email protected] adresini kullanabilir ayrıca farklı operatörlerden 0532 532 00 00 numarasından Müşteri Hizmetlerine ulaşabilir. Talebiyle ilgili numara bilgisini alarak tarafımıza iletmesi istendi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erdem 27 Ağustos 2015

  27 Ağustos 2015 Turkcell müşteri hizmetleri konu ile inceleme yaparak bilgi verecek tarih atalım bakalım kaç günde geri dönüş sağlanacak veya sağlanacak mı?

 • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön