30 Nisan 2014

Turkcell Çekmeyen İnternetle İlgilenmiyor!

Turkcell vınn internet hattı bulunduğum yerde iyi çekmiyor. 3 defa Turkcell'i arayıp iyileştirme yapmalarını ya da hattımı iptal etmelerini istediğim halde her iki isteğimi de gerçekleştirmediler. Sorun kendilerinden kaynaklandığı halde iptal ettikleri taktirde iptal ücreti alacaklarını söylediler. Müşteri memnuniyetini önemsemeyen ve müşterilerine iyi hizmet vermek yerine onların paralarını soymayı kendine amaç edinen bu firmadan şikayetçiyim.

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 22.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. . Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi30 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön