16 Mayıs 2014

Turkcell Çekim Sorunu ve İletişimde Kalite Düşüklüğü Var!

Bundan 3 ay önce iş yerimde çekim sorununu ilk defa yaşadığımı ve konuşmalarımın kesik kesik gittiğini bildirdim.Tespit edip sorunu çözdük dediler ki sorun çözüldü.Bu sorun yine tekrar etmeye başladı ve yine bildirdim.Bu sefer sorun cihazdan ya da karttan diyip sorumluluktan kaçtılar.

Benim telefonum ve hattım başka bir yerde bu sorunu yaşamıyor.Aynı telefon markasından başka bir Turkcell abonesi de iş yerime geldiğinde aynı sorunu yaşıyor.Bu durum Turkcell gibi markaya yakışmıyor.Sorun giderilmezse hattımı değiştireceğim.Başka hatlar bu sorunu yaşamıyor.

Evren 208 Okunma

Cevaplar

  • Evren 19 Mayıs 2014

    Mağduriyetim hala devam ediyor.Telefonum şebeke yok diyor.Birini aramak istediğimde hemen aramaya geçiyor.Arayanlar tarafıma ulaşamıyor ya da ses kalitesi çok düşük oluyor.Ciddi şekilde mağdurum!

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön