04 Mayıs 2016

Turkcell Çekim Sorunu!

İstanbul - Bahçelievler / Itır Sokakta oturan Turkcell abonesiyim. 3 yıldır hat çekim konusunda sorunlar yaşamaktayım. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bu sorunu çözemediniz.
Ödediğim faturanın karşılığını müşteri olarak maalesef hizmet alamıyorum. Reklamlara geldiğinde boy boy gösteriş var ama hizmet yok.

Ali 124 Okunma

Cevaplar

 • Ali 05 Mayıs 2016

  19.01.2016 tarihinde bulunduğum bölgede baz istasyonu bulunmadığını belirttiniz. Üstüne mülkünüz var ise baz istasyonu kuralım teklifinde bulundunuz. Zaten baz istasyonu olsa sizi aramam sorunumu dile getirmem. 19 Ocak 2016 tarihinde bilgi vermeniz, sorunumu gidermediğini hatırlatırım. 24.10.2016 tarihinde sözleşmem biter bitmez, sizin gibi 9 yıllık müşterisine önem vermeyen firmadan kurtulup diğer firmaya geçiş yapacağım.

 • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali 04 Mayıs 2016

  Bulunduğum sokakta hat çekmediğini belirtiyorum. Müşteri temsilcisi, mülkünüz var ise baz istasyonu kuralım diyor:) Baz istasyonunu bana kurun, istanbulu dolaşayım.

 • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön