23 Eylül 2014

Turkcell Çekim Gücü Düşük!

Uzun zamandır Turkcell müşterisiyim ben ve eşim. Kendi evimizde çok güzel çalışan 3g internetimiz son 1-2 aydır çileden çıkarma derecesinde bağlantı kurmak için çabalayıp duruyoruz. Şirket için Turkcell VINN aldırdım aynı durum bilgisayar üzerinden bağlantı kurduğumda onun içinde geçerli bağlantı çok aşırı derecede yavaş çoğu zaman sayfa görüntülenemiyor uyarısı alıyorum. Buna bir an önce çözüm bulunmasını istiyorum.

Veysel 236 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 26.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön