Turkcell Çekim Gücü Az!

Tufan D. |

11 yıldır Çorlu Seymen ve Değirmenköy bölgesinde çekim gücü yaşıyoruz. Son 1 yıldır da 2 tane olan baz istasyonunun bir tanesi kaldırıldı, yenisi konulmuyor. Firma olarak ortalama aylık 17000 TL fatura üretiyoruz fakat baz istasyonu sorununu çözecek muhatap dahi bulamıyoruz. Birileri arıyor ilgilenir gibi yapıyor sonra kaybolup gidiyor çünkü Turkcell'de sabit bir kadro yok sürekli değişen elemanlarını koruyamayan bir kadroya sahip. Bu nedenle görüşme yaptığım kişi bir süre sonra yok oluyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tufan D.
  01 Eylül
  14:23

  Problem Devam ediyor.

 • Tufan D.
  12 Mart
  11:11

  Bu kadar Zaman geçti iletişime geçen kimse olmadı. Çorlu/Seymen ve Silivri/Değirmenköy bölgesinde Turkcell'in kaldırdığı istasyonun yerine yeni baz istasyonu koymaması nedeniyle bölgedeki herkes mağdur durumda neden çözüm üretecek bir yetkiliye ulaşılamıyor. Lütfen sorunu çözecek kişilerin aramasını sağlayabilir misiniz. Numaram: 539 274 14 16

 • 09 Şubat
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.