29 Mayıs 2015

Turkcell Çekim Gücü.

İlgili firmaya bulunduğum bölgede ilgili operatöre ait hatların çekiminde bir sıkıntı olduğunu defalarca ilettim. En son olarak dün gece aradığımda bana inanılmaz komik bir cevapla karşılık verildi. İstemem halinde bulunduğum bölgede bir baz istasyonu kiralama konusunda yardımcı olacaklarını söylediler.

Müşteri memnuniyeti açısından çok ilginç bir cevapla karşılık vererek reklam filmlerinde bahsettikleri hizmet kalitesinin aslında gerçeği yansıtmadığı gerçeğini ortaya koydular. Bu durumdan ötürü ilgili firmayı kınıyorum.

Mert 244 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön