Turkcell Çekim Gücü.

Mert G. |

İlgili firmaya bulunduğum bölgede ilgili operatöre ait hatların çekiminde bir sıkıntı olduğunu defalarca ilettim. En son olarak dün gece aradığımda bana inanılmaz komik bir cevapla karşılık verildi. İstemem halinde bulunduğum bölgede bir baz istasyonu kiralama konusunda yardımcı olacaklarını söylediler.

Müşteri memnuniyeti açısından çok ilginç bir cevapla karşılık vererek reklam filmlerinde bahsettikleri hizmet kalitesinin aslında gerçeği yansıtmadığı gerçeğini ortaya koydular. Bu durumdan ötürü ilgili firmayı kınıyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  13:41

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Mayıs
  15:17

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.