Turkcell Cayma Bedeli İstiyor!

Murat B. |

02.03.2004 tarihinde başka bir operatöre numaramı taşımış bulunmaktayım. Bu süre sonunda numaramı taşıdıktan sonra Turkcell mesaj attı ve vermiş olduğum taahhüdü ihlal ettiğim için benden cayma bedeli adı altında son faturama yansıyacak olan tutarın uygulanacağı ve ödenmesi gerektiği belirtilmiştir.

Turkcell kamu 600 tarifesine geçişim esnasında sırf taahhüt vermemek için haftada 2 gün Turkcell' lilerle bedava görüşebileceğim söylenmesine rağmen taahhüt vermedim ve bedava 2 gün görüşmeyi almadım. Şimdi benden cayma bedeli adı altında son faturama ek ücret talep edilmektedir. Ayrıca söz konusu son fatura elime geçmedi. TİM bana fatura dökümü vermiyor.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme Hediye Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat B.
  31 Mart
  09:42

  Firma büyük ama müşteriye çözüm üretmekte çok zayıf

 • 27 Mart
  10:38

  Müşterimizi 27.03.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Mart
  09:11

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.