27 Mart 2014

Turkcell Cayma Bedeli İstiyor!

02.03.2004 tarihinde başka bir operatöre numaramı taşımış bulunmaktayım. Bu süre sonunda numaramı taşıdıktan sonra Turkcell mesaj attı ve vermiş olduğum taahhüdü ihlal ettiğim için benden cayma bedeli adı altında son faturama yansıyacak olan tutarın uygulanacağı ve ödenmesi gerektiği belirtilmiştir.

Turkcell kamu 600 tarifesine geçişim esnasında sırf taahhüt vermemek için haftada 2 gün Turkcell' lilerle bedava görüşebileceğim söylenmesine rağmen taahhüt vermedim ve bedava 2 gün görüşmeyi almadım. Şimdi benden cayma bedeli adı altında son faturama ek ücret talep edilmektedir. Ayrıca söz konusu son fatura elime geçmedi. TİM bana fatura dökümü vermiyor.

Murat 516 Okunma

Cevaplar

  • Murat31 Mart 2014

    Firma büyük ama müşteriye çözüm üretmekte çok zayıf

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2014

    Müşterimizi 27.03.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön