04 Şubat 2014

Turkcell Cayma Bedeli

Kullanmakta olduğum faturalı hattımı çok pahalı olması nedeniyle başka operatöre taşıdım. Bu hat taşıma işlemi sebebiyle 72 TL tutarında cayma bedeli yansıtıldı. Taahhüt gereği ayda 6 TL indirim uygulanıyordu. İlgili mevzuat hükümlerince kullanılan/Kalan indirim tutarının müşteri lehine olanı yansıtılır. Yani 5 ay taahhüdüm kaldığı için 6 TL * 5 Ay=30 TL. Bahse konu fazla tutarın tarafıma ifade edilmesini istiyorum.

Aksi durumda yasal yollardan hakkımı alacağımı belirtirim.

Emrah 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 04.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Tarifesinin Erken İptal Bedeli hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön