18 Ağustos 2016

Turkcell Cayma Bedeli.

5 ay önce Turkcell'e geçiş yaptım, fakat Turkcell evimde çekmediği için müşteri hizmetlerini aradım. Bana tekrar dönüş yaptıklarında o bölgede çekimin az olduğu ve yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler. Bu konuşmaların ses kaydı Turkcell'in elinde var. Bu sonuca göre bende hattımı T** T**'a geçiş yaptım. Geçiş yaptıktan 1 ay sonra Turkcell'den mesaj geldi mesajda 178,66 TL cayma bedeli faturası geldi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda benim paketimin %50 indirimli (750 dk, 1000 SMS, 2 GB internet paketi) 45 TL'den olduğunu bu yüzden yüksek cayma bedelinin çıkmasının normal olduğunu söylediler. Araştırmamda 5 ay önce bu tarifenin zaten 30 TL ile 40 TL arasında olduğunu ve herhangi bir %50 indirim olmadığını platinum Turkcell tarifelerinin bile 80 TL ile 90 TL civarında olduğunu tespit ettim. Bunları müşteri temsilcisine söylememe rağmen ses kayıtlarında da kaydı var anormal olduğunu söyledi.

Ramazan 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 20.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön