17 Şubat 2016

Turkcell Casper Tablet Kampanyası!

Polatlı Turkcell'den kampanyadan Casper tablet aldım. Tabletin arızalanması üzerine Ağustos ayında TİM'e götürdüm. Üzerinden 5 ay geçtikten sonra tabletin geldiğini söyleyince bayiye gittim. Arıza olarak açılmama sorunu olduğu halde hiç utanmadan, sıkılmadan cami kırık halde teslim etmeye kalktılar.

Kabul etmeyince tekrar Casper servise gönderdiler. Mazeret olarak arızanın kullanıcı hatasından kaynaklandığını bu yüzden cami kırarak gönderdiklerini beyan eden Turkcell çalışanına; O zaman beni arayıp tabletin olmayacağını söylemeleri gerektiğini belirttim.

Bugün (17 Şubat 2016) tableti vereli 15 gün oldu. Hala arayan soran yok. 3 aydan fazla arızalı bir ürünü tutmaları kanunen suç olduğu halde maalesef 5 ay serviste beklettiler. Tüketici mahkemesine verme hakkımı saklı tutuyorum.

Tunay 185 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön