Turkcell Çalışanları Çok İlgisiz!

Şafak Ş. |

08.07.2014 tarihinde kullanmakta olduğum faturalı hattımı faturasız hatta çevirmek için İstanbul/ Sultangazi ilçesinde bulunan Turkcell iletişim merkezine başvuruda bulunmak için girdim fakat çalışanların isteksiz çalışmaktan sıkılmış yorulmuş müşteriye ilgi alaka sıfır bir durumla karşılaştım işlemimi ayak üstü bir an önce çıkmamı istermiş gibi yapıp gönderdiler ve ertesi günü kontörlü hatta geçişimi sağlamak üzere Turkcell'den arayan arkadaşın tavrı ve gerek çalışanların saygısızlığı Turkcell hattımı bir daha kullanmamaya yetti bir daha Turkcell ile çalışmayacağımı bildiririm.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şafak Ş.
  20 Ekim
  21:34

  hattı faturalidan aldigim gunden bu yana aranmadim sikayetim askıda kaldı turkcell gibi bir firmadan beklenmeyevek hareket o yüzden iyiki iptal ettirmisim baska operatorde daha mutluyum tesekkurler turkcell kendinden nefret ettirdigin icin.

 • Şafak Ş.
  11 Temmuz
  13:39

  mesai saati içinde ararsanız tabiki telefona cevap veremem.

 • 11 Temmuz
  11:41

  Müşterimizi 11.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Temmuz
  14:38

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.