19 Kasım 2015

Turkcell Çağrı Yönlendirme!

29.10.2015 ve 18.11.2015 tarihlerinde çağrı yönlendirme yaptım. Fakat bunun bir ücretinin olduğunu Turkcell tarafından bilgilendirilmedim. Çağrı yönlendirmeyi iptal ettiğimde dahi bana su kadar lira kaldı gibi ne uyarı geldi ne mesaj geldi. Turkcell her zamanki insanları yanıltmaya devam ediyor. Bir çağrı yönlendirme fiyatı 69 kuruş olabilir mi?

Emre 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 20.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Çağrı Yönlendirme Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön