20 Ekim 2015

Turkcell Çağrı Merkezine Çok Uzun Süre Ulaşamama ve Sorunumun Çözülememesi!

Telefonuma 10.000 SMS paketi yükledim. İnternette bu paketin her yöne olduğu yazmasına rağmen pek çok numaraya mesaj gönderemedim. Konuyu sormak ve yardım almak için Turkcell'i aradım fakat 20 dakikadan fazla hatta bekletildim. Yapılan tutum son derece ayıp ve hiç profesyonelce değil. Turkcell'İn özellikle müşteriyi hatta bekletme tutumu hiç hoş değil. 25 dk ya yakın da hatta bekletilmez.

Başak 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 20.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize sms paketi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön