31 Mart 2014

Turkcell Çağrı Merkezi Yanlış Bilgi Verdi!

Aralık, 971,80 TL'lik fatura için müşteri hizmetlerini arayıp taksitlendirme yaptım. 6 Mart'ta Forum Trabzon TİM başta olmak üzere, çağrı merkezini de defalarca arayıp 100 TL tutarında bir faturamın olduğunu ve ödemek istediğimi söylememe rağmen, bu tutarda bir faturamın olmadığı, en yakın faturamın 21 Nisan'da 159,41 tl olduğu bilgisi verildi.

Israrla 100 TL tutarında faturamın olduğunu dememe rağmen bu faturanın olmadığı bilgisi verildi. 30 Mart tarihinde numaramın borcunu sorguladığımda taksit planımın iptal olduğunu ve 971,80 TL'lik faturanın yeniden sistemde olduğunu gördüm. Çağrı merkezinin yanlış bilgi vermesinden dolayı mağdur olduğumu ve taksit planımın yenilenmesini rica ederim.

Gülşah 110 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön