06 Nisan 2015

Turkcell Çağrı Merkezi Yanıltıcılığı!

26-03-2015 tarihinde Turkcell çağrı merkezinden kredi kartımla 25 TL yükleme yaptığımızda bana 19 TL Turkcell için konuşma verecekleri söylemişlerdi, herhangi bir ücret alıyor musunuz dediğimde ise kesinlikle hayır cevabını almıştım.

Ertesi gün kredi kartı hesabıma baktığımda üç taksitle 57 TL bir ücret kestiklerini gördüm, bu şekilde kesmiyoruz deyip ve hakkı olmayan parayı benden alması, bu konuda kredi kartıma ücretin iadesi istiyorum aksi halde hukuki yollara başvuracağım iletirim.

Davut 136 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşterimiz 08.04.2015 tarihinde talebine istinaden arandı, müsait olmadığını ilettiği için bilgi verilemedi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön