26 Mart 2013

Turkcell Çağrı Merkezi Fiyaskosu!

20 Mart 2013 tarihinde iphone kampanyası dahilinde kullandığım tarifem sona ermiş. 21 Mart 2013 tarihinde sistem beni otomatik olarak bizbize adlı bir tarifeye atmış. Bu bir günlük süre içinde kullandığım internet ve telefon görüşmelerim fahiş fiyattan faturalanmış.

Müşteri hizmetlerini aradığımda çözüm olarak bir işlem yapıldığını, ancak resmi geçiş için 23 Mart'ta tekrar başvuru için aramam gerektiği söylendi. 20'sinden beri olan kullanımlarımın da yeni tarifemden düşeceği söylendi. 23'ün de arayıp durumu anlattığımda böyle bir işlemin mümkün olmadığı söylendi. Aslında bir şikayetim yok. Pahalı olmasına rağmen Turkcell i kaliteli olduğu için kullanmayı tercih ediyordum. Yanılmışım.

Barış 44 Okunma

Cevaplar

  • Barış29 Mart 2013

    Bundan 3 gün önce son bir defa şansımı deneyerek müşteri hizmetlerini aradım. Neyse ki bu sefer cümle kurabilen bir hanımefendiye denk geldim. Talep formu doldurup çözüm merkezine yönlendirildim. 1 saat içerisinde çözüm merkesinden bir görevli aradı. Öncelikle tarife problemimi anında çözdü. Bugün de fazladan olduğunu iddia ettiğim kesintilerle talebimi haklı bulup gerekli düzenlemeyi yaptılar.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön