Turkcell Çağrı Merkezdeki Arkadaş Soruma Cevap Veremedi!

Fatih Cem K. |

90021227 sicil numaralı Turkcell müşteri temsilcisi sorularıma cevap veremedi. Daha sonra sesimi duyamadığını söyledi ve benim onun sesimi duyup duymadığımı sordu. Ben de duyduğumu söyledim.Daha sonra bunu defalarca tekrarladı ve telefonu kapattı. Ben biliyorum ki arkadaş benim sesimi duymasına rağmen kapatmanın yolunun bu olduğunu bilerek kapattı. Bununla ilgili şikayet bildirimi oluşturdum.Ama Turkcell e yakışı bir cevap geldi.

Konuşma ile ilgili hiçbir hata tespit edilmemiş.Şimdi herkesin önünde soruyorum. 90021227 sicil numaralı arkadaşın sesimi duymasına rağmen telefonu kapatması mı hata değil, yoksa Turkcell hattımla aradığım Turkcell Müşteri hizmetlerinin sesimi duymaması mı hata değil?

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Cem K.
  23 Mayıs
  15:16

  Turkcell ne yapmaya çalışıyor?
  Yukarıda verilen cevapla benim sorduğum sorunun bir alakası var mıdır? Ben size kampanya yada telefonla fatutası ile ilgili bir soru sormadım.
  Zaten arayan arkadaşda bunlardan bahsetmedi. Burada bilgi karışıklığımı var? Yoksa Türkiyenin en büyük şirketlerinden bir tanesi olan turkcell yalan mı söylüyor?
  Turkcell neden soruma cevap veremiyor?

 • 23 Mayıs
  11:44

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 23.05.2013 tarihinde görüşülmüştür.
  Müşterimize fatura kalemleri ve kampanya ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir.
  Müşterimize mobil internet kullanımları hakkında bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş