12 Ocak 2015

Turkcell Bulunduğum Lokasyonda Baz İstasyonu Sıkıntısı Var!

Uzun süreli Turkcell müşterisiyim fakat bulunduğum bölgede Turkcell'den hiç memnun değilim. Aylık yaklaşık 300 TL'ye yakın fatura ödüyorum ama hizmet alamıyorum. Ne hattımız çekiyor ne de interneti. Şikayet ettiğimde bana söyledikleri o bölgeye baz istasyonu yatırımı yapılması gerektiği ve şu an için bir şey yapamadıklarını dile getirdiler. Bu bölgede Turkcell kullananlar mağdurdur.

Hasip 1.117 Okunma

Cevaplar

  • Hasip 13 Ocak 2015

    Verdiğiniz cevaplar Turkcell müşterileri için geçerli bir cevap değildir. İstanbul Bakırköy semtinde Turkcell kullanan binlerce kişi mevcuttur. Ve bu kişiler sizlerin bizlere vaat ettiği hizmeti sunmamaktasınız. Ben her ay yaklaşık 250-300 TL arası fatura ödüyorsam bu paranın hakkını vermenizi düşünüyorum. Karşılığını alamadığım için bu şikayetim çözülene kadar da davamı sürdüreceğim. Saygılarımla

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön