Turkcell Bulunduğum Lokasyonda Baz İstasyonu Sıkıntısı Var!

Hasip K. |

Uzun süreli Turkcell müşterisiyim fakat bulunduğum bölgede Turkcell'den hiç memnun değilim. Aylık yaklaşık 300 TL'ye yakın fatura ödüyorum ama hizmet alamıyorum. Ne hattımız çekiyor ne de interneti. Şikayet ettiğimde bana söyledikleri o bölgeye baz istasyonu yatırımı yapılması gerektiği ve şu an için bir şey yapamadıklarını dile getirdiler. Bu bölgede Turkcell kullananlar mağdurdur.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasip K.
  13 Ocak
  11:33

  Verdiğiniz cevaplar Turkcell müşterileri için geçerli bir cevap değildir. İstanbul Bakırköy semtinde Turkcell kullanan binlerce kişi mevcuttur. Ve bu kişiler sizlerin bizlere vaat ettiği hizmeti sunmamaktasınız. Ben her ay yaklaşık 250-300 TL arası fatura ödüyorsam bu paranın hakkını vermenizi düşünüyorum. Karşılığını alamadığım için bu şikayetim çözülene kadar da davamı sürdüreceğim.

  Saygılarımla

 • 13 Ocak
  11:25

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 12 Ocak
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.