09 Mart 2015

Turkcell Bu Neyin Parası?

Turkcell faturalı kullanıcısıydım ve faturasıza geçiş için başvuru yaptım geçiş yaptıklarını ama son ayın faturasını ödemem gerektiklerini söylediler, o ay faturamı ödedim ve ödemem gereken son ayın fatura tarihi henüz gelmediği için ödemedim. Unuttuğum için o fatura bir ay gecikti. Bana 8 TL vazgeçiş ücreti yansıyacağı söylenmişti. Şimdi internetten faturamı ödemek için girdiğimde fatura 110 TL görünüyor. Nerede 35 TL nerede 110 TL şikayetçiyim ama biliyorum hiçbir işlem yapılmayacak. Araştırdım gecikme faizi %4 bu neyin kafası neyin faturası.

Büşra 91 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Mart 2015

    Müşterimizi 12.03.2015 ve 13.03.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön