22 Nisan 2014

Turkcell Bu Kadar da Aranmaz!

Turkcell bütün sınırları çiğneyerek bugün beni tam 12 defa aradı hem de arka arkaya.Ben hastanede olduğum için meşgule atmama rağmen arka arkaya tam 12 arama akıl alır gibi değil.Sonrasında arayıp BTK'nın bir müşteriye kaç kez dönülebilme konusunda koyduğu kuralı aktardığımda ise böyle bir yönetmelik yok cevabını verdiler. Her gün 50 defa arayıp taciz edin o zaman.Ve bunun dışında arayıp benimle avukatlık bürosundan arar gibi konuşmaları cabası.

Caner 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 25.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön