24 Mayıs 2014

Turkcell Bu Borç Nereden Çıktı?

Hattımı bir kaç hafta kullanmadım bugün açtığımda hattımı bir sms aldım borcumun olduğuna dair , hakkımda yasal takip başlatılmış en kısa zaman da Turkcell bayilerin de dosya borcunuzu ödeyin diye. Hattımda tl olmadığından müşteri hizmetlerini de arayamadım. Bu borç nereden çıktı anlamış değilim.

Marin 444 Okunma

Cevaplar

 • Marin'in Teşekkür Mesajı27 Mayıs 2014

  hat başkasının üzerine kayıtlıymış o sorunu düşünsün :D müşteri hizmlerinden ismni unuttuğum hanım efendi iyi ilgilendi benimmle teşekkürler.

 • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2014

  Müşterimiz ile 27.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Marin'in Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2014

  çok teşekkür ederim

 • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön