04 Mayıs 2013

Turkcell Bozuk Ve Kayıt Dışı Telefon!

22.12.2012 tarihinde Ankara Karum'daki Atılım isimli Turkcell mağazanızdan aldığım IPhone5'in ilk olarak start tuşu bozuldu, onun üstüne 1 hafta sona ekranı dondu, dokunmatiği bozuldu. Bugün ise aldığım mesaja göre telefonum kayıtdışı çıktı. Telefonun tamir olması için, aldığım yerdeki Turkcell'e bıraktım düşürmediğim halde düşürmüşsün dediler. Bu telefonun yenisiyle değiştirilmesini ve daha fazla mağdur edilmemeyi talep ediyorum.

Deniz 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizi 06.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön