Turkcell Bozuk Telefon Satıyor!

Murat N. |

11. 01. 2014 tarihinde Brandium AVM Turnacıoğlu Turkcell İletişim Merkezi'nden almış olduğum telefon 19 gün sonra kendiliğinden kapanıp açılma şeklinde arıza yaptı. Daha sonraki süreçlerde servis arıza bulamadı ve yazılım güncellemesi yapılarak tarafıma geri gönderildi. Telefon aynı sebepten ötürü 3 kez teknik servise gönderildi ve son seferde nedendir bilinmez farklı arıza kaydı tutmak için olabilir bataryası değiştirilip gönderildi. Telefonu teslim aldığım gün bir kaç saat sonra aynı arızayı tekrar yaşadım telefonda hiçbir değişiklik yok. Aksine tüm aksesuarları ile teslim etmiş olduğum telefon kulaklığı eksik olarak geldi.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  10:57

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Ekim
  14:19

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.