23 Temmuz 2013

Turkcell Bozuk Telefon!

18/07/2013 tarihinde Forum İstanbul AVM içerisinde bulunan Turkcell mağazasından 1 adet Samsung Galaxy S4 cihaz aldım. 20/07/2013 tarihinde cihazım kendiliğinden kapandı ve tekrar açılmadı. TİM mağazasına gittiğimde mağaza müdürü R. Bey sorunun tamamen telefonla alakalı olduğunu yazılımının çöktüğünü bildirip özür dilediler.

Sorunun telefonda olduğunu kabul ettikleri için bende en doğal hakkım olan yeni cihaz talebimi R. Beye ilettiğimde böyle bir ihtimalin söz konusu olmadığını cihazı alıp servise göndereceklerini tamir edilip bana geri verileceğini söylediler.Sıfır aldığım iki günlük telefonun yaklaşık bir ay serviste kalacağı için ayrıca sıfır telefon tamire gireceği için mağdur edildim.

Mehmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön